Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
15
Окт

ОПУБЛІКОВАНІ ВСІ СПІКЕРИ НОВОМЕДІА ФОРУМУ 2019

Відомі імена ключових преставників медіасфери України, які стануть спікерами Новомедіа Форуму 2019. Учасники головної журналістської події в Києві матимуть можливість почути ексклюзивні рекомендації від знакових персон в ЗМІ: ведучих, редакторів, журналістів-політиків і ТОП-блогерів. Весь пул спікерів опублікован ТУТ

Новомедіа Форум відбудеться в Києві 1-2 листопада. Всі деталі та реєстрація — на сайті http://novomediaforum.org

На сайті вже опубліковані імена майже 20 спікерів. Підготовлено актуальні теми на будь-який професійний і інформаційний запит. Участь в Новомедіа Форумі — прекрасна можливість дізнатися ще більше цікавого і корисного від топових медіапрацівників з України та інших країн.

 

Персоною Форуму 1 листопада стане Тигран Мартиросян — керівник телеканалу «НАШ». З листопада 2018 року очолив телеканал «Наш». Він говоритиме з учасниками Форуму про особливості українського телебачення та про динамічне зростання у телевізійній професії. Особливим гостем 2 листопада буде Ігор Кондратюк — відомий український продюсер та телеведучий. Від 1991 року працює на телебаченні. Він говоритиме про власний досвід роботи у ЗМІ.

Журналіст та пастор Геннадій Мохненко поділиться про пастирську журналістику в епоху потрясінь. Засновник і керівник найбільшого на території колишнього Радянського Союзу дитячого реабілітаційного центру «Республіка Пілігрим» та мережі реабілітаційних центрів для дорослих. Широко відомий як ініціатор громадської антинаркотичної акції «Обридло» і навколосвітнього велопробігу «Світ без сиріт».

Про стан політичних сил в американських ЗМІ буде вести мову Зенон Завада. Він написав сотні статей та аналітичних матеріали для англомовної аудиторії про українську політику. Про політичну журналістику і інформаційні війни говоритиме Тетяна Ніколаєнко — співзасновниця телеграм-каналу The_Newsroom. Журналістика у полях та нюанси роботи із джерелами — тема, яку розкриє Роман Кравець — журналіст інтернет-видання «Українська правда».

Як стати інформаційним лідером та методи здобуття ексклюзиву знає Світлана Крюкова — заступник головного редактора інтернет-газети «Страна.ua». Чи допустимі іронія та сарказм в журналістиці і як це зробити якісно розкаже Віктор Трєгубов — екс-керівник сайту «Петро і Мазепа».

Пул спікерів Форуму поповнила Кароліна Ашіон. Вона керує компанією «ICMG», візитівкою якої став Міжнародний джазовий фестиваль «До#Дж». На телеканалі «Прямий» веде програму «Деталі».

Про діджитал, що змінює світ буде вести мову телевізійний продюсер Тетяна Кухоцька. Вона переконана: «Через 20 років не буде нічого, ні кіно, ні телебачення, один на всіх YouTube. І навіть в PR так буде». Гліб Гусєв — головний редактор сайту The Бабель розкаже про помилки, які було зроблено при запуску сайту.

Про YouTube як інструмент нової журналістики буде говорити Олександр Довбуш — відеопродюсер компанії AIR. Діана Глостер — блогер та актриса розкриє тему «Канал на YouTube: пустощі або необхідність?».

Відомий професор журналістики з LCC International University — Майкл Рей Сміт розкриє тему як разговорити важливу людину, яка не бажає відповідати. Доктор Майкл Фінч говоритиме про те, як висвілювати конфліктні теми з користю для всіх. Він є завідувач кафедри комунікацій Міжнародного університету LCC у Клайпеді (Литва) та президентом Асоціації комунікацій євразійських дослідників. Меган Кларк — керуючий редактор медіавідділу Religion Unplugged з Нью-Йорку висвітлить тему про захоплюючі матеріали на тему віри і церкви.

«Екстримальна журналістика: кримінал і конфлікт» — тема, яку розкриє ведуча програми «Надзвичайні новини» на телеканалі ICTV — Вікторія Сєнік. Директор «Українські студії стратегічних досліджень» Юрій Сиротюк говоритиме про те, яку роль грає журналіст в умовах медіакратії: кілера чи хірурга.

Масштабний медіа-захід – Новомедіа Форум відбудеться у Києві, 1-2 листопада.

Весь пул спікерів опублікован ТУТ
Встигніть зареєструватися, заповнивши форму ТУТ