Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
16
Авг

Розпочалася реєстрація на Новомедіа Форум 2019

1-2 листопада в Києві відбудеться найголовніша журналістська подія осені — Новомедіа Форум. «Непотрібні журналісти» — така тема заходу цього року. А слоган незмінний: «Нові медіа — вічні цінності». 16 серпня розпочалася реєстрація учасників на подію.

За традицією, Новомедіа Форум проходитиме в комплексі Nivki Hall. Очікується, що на подію збереться понад 400 представників різних медіанапрямків: як діючих журналістів, так і студентів медіафакультетів. Два дня з ранку до вечора в двох паралельних залах відбуватимуться майстер-класи та тематичні панелі.

Новомедіа Форум здобув бездоганну репутацію дводенного освітнього інтенсиву з максимальною кількістю практичних знань з журналістського ремесла. Понад тридцяти топових українських та іноземних журналістів і медіа-менеджерів виступатимуть з головної сцени Форуму. Соціальні медіа, інформаційні війни, політична журналістика, спецпроекти – про це та інше йтиметься на Форумі. Спікери готують представити авторські воркшопи, власний досвід проб і здобутків в професії, розкажуть історії з власного життя і на прикладах презентують нові інструменти медіауспіху.

Незабутня атмосфера та формат коворкінгу на заході сприяє професійним знайомствам, встановленню тісної співпраці й навіть працевлаштуванню молодих фахівців.

Церемонія Novomedia Awards відбудеться наприкінці другого дня. Чимало журналістів і редакцій отримають свої нагороди та відзнаки за висвітлення вічних цінностей в своїй діяльності цього року.

Відкрилася реєстрація на Новомедіа Форум 2019 року. У серпні найнижча ціна реєстрації на захід — всього 295 грн. У вересні буде 395 грн, а в жовтні-листопаді — 495 грн. Для студентів при наявності студентського посвідчення знижка передбачена знижка -50% (за промокодом novomediastudent). Також члени Асоціації «Новомедіа» мають знижку в 30%. Отримати промокод можна в офісі Асоціації (тел. +380507832633).

Зареєструватися на Форум можна ТУТ.

Нагадаємо, Новомедіа Форум відбувається щорічно з 2011 року. Спікерами минулих років були Сєва Новгородцев, Матвій Ганапольський, Орест Сохар, Вадим Карп’як, Дмитро Литвиненко, Ірина Заславець, Олексій Арестович і багато інших. Подивитися репортаж Форуму минулого року можна ТУТ.