Костянтин Стогній

ICTV, ведучий

Костянтин Стогній

ICTV, ведучий
facebook-icon

Биография

У 1989–1994 рр. навчався на факультеті журналістики Київського державного університету імені Тараса Шевченка. У 2002 році закінчив Національну академію МВС України.

Після закінчення університа, стажувався в різних українських та іноземних редакціях. Працював у американському тележурналі National Geographic, де координував програму «По країнах колишнього СРСР». Разом із французькими колегами вів радіорепортажі із зони Придністровського конфлікту.

З 1998 по 2004 роки працював на телеканалі «Інтер». Його авторські програми та репортажі про резонансні кримінальні події, історичні розслідування, випуски з «гарячих точок», завжди мали високий глядацький рейтинг. На «Інтері» Стогній створив й власні програми. Перший проект — інформаційна щоденна програма «Вовремя».

Проте популярність Костянтин Стогній здобув завдяки програмі «Кримінал», що виходила на «Інтері».

У 2005 році Стогній очолив Студію документальних фільмів та спеціальних проектів. Темами «Спецпроектів» Костянтина Стогнія на телеканалі «Інтер» були в основному історичні події. В цей же час «Інтер» починає трансляцію нової авторської програми Стогнія «Чергова камера».

У 2008 році Костянтин Стогній створив власне журналістське агентство розслідувань «Ж.А.Р.А». Студія виробляє його новий авторський проект «Надзвичайні новини» для телеканалу ICTV.

Проект «Надзвичайні новини» у 2009 році став лідером у номінації «програма року» щорічної премії «Людина року». А ведучий «Надзвичайних новин» Костянтин Стогній отримав звання «Журналіст року у галузі електронних ЗМІ».

У 2009 році розпочалася трансляція нового проекту К.остянтина Стогнія «Країна має знати» на каналі ICTV.

З 2003 року Костянтин Стогній почав створювати власні документальні фільми. Він працює в «гарячих точках» світу та знімає резонансні події та стихійні лиха: падіння «Шаттла», цунамі у Таїланді, звільнення захопленого піратами судна «Фаїна». Зони бойових дій також у полі зору Стогнія: Косово, Ірак, Сомалі, Афганістан, Придністров’я.

Всього Костянтин Стогній створив 480 документальних проектів, серед яких:
— «Дорога жизни» — 2003 рік, експедиція до Іраку;
— «Страж гроба господнего» — 2003 рік, експедиція у Сирію;
— «Кадорское ущелье» — 2006 рік, експедиція у Грузію;
— «Цунами» — 2004 рік, експедиція у Таїланд;
— «Загадка объекта 100» — 2008 рік, експедиція до Пуерто-Рико;
— «В плену у шайтана» — 2009 рік, експедиція у Афганістан;
— «Война спецслужб» — 2010 рік, експедиція до Сомалі;
— «Фальшивая история» — 2011 рік, Чилі-Аргентина-Антарктида;
— «Майя. Конец света» — 2012 рік, Мехіко-Гватемала

У 2011 році Костянтин Стогній спробував себе як продюсера багатосерійного фільму «Картина крейдою». Це перший в Україні фільм, в основу якого покладені реальні кримінальні справи. Прем’єра фільму «Картина крейдою» відбулася 16 грудня 2011 року з високим рейтингом. Транслювався фільм на каналі ICTV.

У березні 2012 року організував нову експедицію до Мехіко та Гватемали. Майже місяць Стогній разом зі своєю командою перебував у цих двох країнах. Та за цей час вони зробили кілька відкриттів. Наприклад, експедиція виявила руїни стародавнього міста Атлан на дні озера Ісабаль у Гватемалі. Після своєї подорожі Стогній створив новий документальний фільм про календар Майя — «Майя. Конец света», прем’єра якого відбулася на каналі ICTV. У 2013 році Костянтин Стогній здійснив подорож до Японії та зібрав матеріал для нового фільму, який буде присвячено японській мафії Якудза.

Одружений, виховує трьох доньок.

Все сессии