Олег Гавриш

"Новое время", редактор; UA:ПЕРШИЙ, ведучий

Олег Гавриш

"Новое время", редактор; UA:ПЕРШИЙ, ведучий

Биография

Закінчив Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут». Отримав диплом магістра бізнес-адміністрування в Vienna International University, а також в Edinburgh Business School.

У журналістиці з 1997 року. Спочатку писав у газету «Бізнес», потім «Деловая неделя» і «Діловий Харків».

З 1999 працював кореспондентом газети «Ведомости» в Україні, потім в Forbes. З 2005 року і до закриття проекту був в команді «Комерсант» (Україна).


Його матеріали публікувалися у виданнях «Українська правда», «Дзеркало Тижня», «Власть денег», «Деловая столица», «Нафтогазова вертикаль», «Компаньйон», «Світ Капіталу», «Контракти», «Столичні новини», «Київські відомости «,»День»,»Експерт»,»Метал Бюлетень-Україна»,»Газ і Нафта»,»Ділові люди»,»Нафторинок»,»Нафтопродукти»,»Новини нафторинку»,»ПЕК»,»Енергобізнес», «Світ зв’язку та інформатики», «Будмайстер», «Спортивна газета», «Судноплавство» та інші.

За час роботи написав понад 15 тисяч заміток і статей про паливно-енергетичний комплекс, металургію, машинобудування. Провів інтерв’ю з Президентом України, п’ятьма прем’єр-міністрами, сім’ю віце-прем’єр-міністрами і п’ятнадцятьма міністрами, а ще з десятком олігархів і керівників бізнесу. Неодноразово визнавався найкращим журналістом України, який пише про нафту, газ і електроенергетику.

У 2007 році отримав звання Почесного енергетика України.

Тоді ж був нагороджений орденом преподобного Агапіта Печерського Української православної церкви.