Світлана Крюкова

«Страна.ua», заступник головреда

Світлана Крюкова

«Страна.ua», заступник головреда
facebook-icon

Биография

Народилася 28 лютого 1984 року в Києві. Закінчила філологічний факультет київського спеціалізованого ліцею «Наукова зміна».
З 2001 — 2006 навчалася в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана (фінансово-економічний факультет). Магістр фінансів.

Кар’єру в журналістиці починала як економічний журналіст, що спеціалізується на державних фінансах і економічній політиці.
З 2004 — 2006 стажувалася у відділі «Державна політика» в щоденній діловій газеті «Экономические известия». Згодом працювала кореспондентом, оглядачем і спеціальним кореспондентом.

У 2006 — перейшла в газету «Коментарі», почала співпрацю з виданнями «Економічна правда» та «Українська правда» як позаштатна журналістка, згодом перериває кар’єру і їде до США на роботу в проектах в області моди.

Працювала спеціальним кореспондентом журналу «Експерт-Україна», який виходив за ліцензією однойменного російського журналу, заступником головного редактора журналу «Експерт-Україна», редактором напряму «Економічна політика». Очолювала напрям «Економіка» журналу «Вести. Репортёр», що входить до складу холдингу «Мультимедіа-інвест Груп».

У 2015 стала заступником головного редактора інтернет-газети «Страна.ua». 3 червня 2016 веде програму «Суб’єктивні підсумки п’ятниці Страна.ua» разом на телеканалі NewsONE.

Хобі: професійно займається кінним спортом.

 

Все сессии