Майкл Рей Сміт

LCC University (США, Литва), професор журналістики

Майкл Рей Сміт

LCC University (США, Литва), професор журналістики
facebook-icon

Биография

Відомий професор журналістики з LCC International University. Вірить у важливість постійного та неперервного навчання для журналістів. Постійно дописує для видань «Балтіморське сонце», журналу «Атланта», «Філадельфії Енквірер», «США сьогодні», «Християнство сьогодні» та інших. На постійній основі співпрацює з Асоціацією журналістської освіти та масової комунікації, а також систематично виступає на подіях Асоціації Євангелічної преси, конференціях письменників, накшталт BCW у 2017: https://www.baptistcommunicators.org/workshop/2017/speakers.cfm

Здобув три вищі освіти, в тому числі один диплом Університету штату Пенн. За свою професійну кар’єру, багато разів цитувався в New York Times, The Boston Globe, The Chicago Tribune, The Philadelphia Inquirer, USA Today, The Arizona Republic, The Christian Science Monitor, The Louisville Courier-Journal, Editor & Publisher, Christianity Today, Writer’s Digest і багатьох інших періодичних виданнях. Був гостем на  французькому ТВ 24, публікувався на різних інтернет-сайтах, наприклад Ourblook.com. У 2008 році Університет Шипенсбурга удостоїв його нагороди «Видатний випускник року» — найвищої нагороди, яку вручає університет. Того ж року Громадський коледж принца Джорджа у Вашингтоні визнав його одним із 50 найкращих своїх випускників.

У 2012 році авторитетний американський ресурс journalismdegree.org назвав його одним із найкращих 50 викладачів журналістики в країні.
У 2015 Сміт отримав нагороду Ноеля Роса Страдера «За взірець дотримання принципу свободи преси з ризиком для особистого чи професійного добробуту». А Кемпбельский університет вибрав Сміта для отримання першої премії за видатні досягнення у викладацькій діяльності, яка присудилася йому Світовим інститутом журналістики за 2011.

Написав вісім книг, дев’ять рецензованих журнальних статей, сім окремих глав для різних книг, таких як «Слова і свідки», та сотні статей для популярної преси. Серед його останніх книг — «Фальшиві новини, правдиві слова та модель точності Чарльза М. Шелдона», «7 днів до того, як оплатять», та «FeatureWriting.Net». Його друковані роботи, зокрема «Список ABC-список ідей» використовуються деякими університетами в якості підручників.

Все сессии

ІНТЕРВ’Ю, ЯКЕ ВАЖКО ВЗЯТИ

15:45-17:15
ВЕЛИКА ЗАЛА (ЧЕРВОНА)