Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
19
Ноя

Що пишуть медіа і соцмежі про Новомедіа Форум 2021

У Києві пройшов Новомедіа Форум 2021 «Свободу — слову!» Він розмістився у центрі столиці і зібрав стоню медіаворкерів та 16 топ-спікерів. Це були два дні інтенсивного навчання, де вирували потоки знань на кожен інформаційний запит. Тележурналістика, фоторепортаж, нові тренди в медіа, YouTube і соцмережі – з такою підбіркою тільки й встигали учасники конспектувати та обговорювати почуте на кава-паузах. Спогади лишилися не лише у пам’яті учасників та спікерів, але і в соцмережах. Незважаючи на те, що цього року була обмежена кількість учасників, у фейсбук та YouTube майоріє багато дописів про Новомедіа Форум 2021. Хто і як коментує подію, читайте нижче. 

Спікером Новомедіа Форуму 2021 стала ведуча 4 каналу Валерія Сергєєва. Вона розповіла про свій професійний шлях від журналіста до телеведучої. А також поділилася правилами поведінки в прямому ефірі та методиками опановування свого страху перед камерою. У своєму дописі Валерія дякує організаторам та розповідає чому їй важливо ділитися практичними порадами із аудиторією.

Окремо 4 канал створив репортаж про Новомедіа Форум 2021. Там згадується в Валерія Сергєєва, яка була спікером  події, а також і Юлія Ковтун — лауреат церемонії Novomedia Awards 2021. 

Сакей Аймурзаєв на персональній сторінці в фейсбук також розповів про свою участь як спікера у Новомедіа Форумі 2021. І додав, що окрім його виступу, він ще й став лауреатом церемонії Novomedia Awards 2021 за створення відео-проекту DetectorUA, місія якого – новий і сучасний погляд на релігію.

Про свою підготовку до Новомедіа Форуму 2021 написала і спікер Тетяна Урюпова, керівник AIR Brands. Її запросили як експерта для розкриття теми про Youtube, Іnstagram, Тiktok. Вона розповідала про вартість лайків або як монетизувати свій контент в соціальних мережах, за що платять бренди, тенденції соціальних платформ. У дописі Тетяна каже, що аудиторія Форуму була «ввімкнена», а сама подія корисна.

Новомедіа Форум 2021 став цікавим і для телеканалу НАШ. Ведуча каналу Ольга Веремій стала спікером події і вона розповідала про те, як свобода слова цензурується. Про її виступ вийшов сюжет на телеканалі:

А також у фейсбук про Ольгу написала сторінка українських бізнес-новин. Зокрема, йдеться про те, що Ольга зібрала повний зал слухачів на щорічній масштабній журналістській події — Новомедіа Форумі.

Небагатослівний відомий скептик Олексій Погорєлов, який був спікером Форуму, теж розповів про свою участь у події. У своєму стилі Олексій подякував організаторам за запрошення долучитися в ролі спікера та моживість відчути себе експертом.

Про довіру до інформаційних продуктів говорив Олександр Човган, президент RIA. А в своєму дописі у фейсбук він зазначив: «Новомедіа Форум. Про любов». У коментарях під дописом користувачі жартують, яка актуальна тема біохімічних процесів любові.

А тим часом, в мережі інстаграм з’явився відгук із лекції Олександра Човгана: «Круті спікери, якісний контент»

Геня Самборська, учасниця Новомедіа Форуму, голова Благодійного фонду «За гідність людини», зробила допис на своїй сторінці у фейсбук. Вона пише, що на Форумі цікаві доповідачі та доповіді, вони викликають багато запитань від аудиторії.

Пані Геня прокоментувала і свою участь у другому дні Новомедіа Форуму. Вона пише: «Цікаві виступи другий день поспіль». А далі залишила журналістам та медійникам побажання:

Яна Брен, учасниця оргкомітету заходу, опублікувала світлини із спікерами та зазначила: «Черпала досвід у найкращих!»

Валерій Іонов, учасник Новомедіа Форуму 2021, пише, що почув на події багато практичних порад від «китів» журналістики України. І додав, що обговорювали проблеми та нові напрями роботи в журналістиці:

Ще один учасник Форуму «Свободу — слову!» Богдан Олейнік опублікував світлину із спікером Костянтином Стогнієм. Богдан написав, що програми Стогнія назавжди в його памяті.

Наталія Тамбия, учасниця Новомедіа Форуму, також розповіла на своїй сторінці у фейсбук про атмосферу та початок заходу:

Голова оргкомітету Руслан Кухарук зробив кілька дописів на своїй сторінці фейсбук про Форум. Зокрема, він опублікував фото з Оксаною Гутцайт та Костянтином Стогнієм із словами: «Багатий професійний досвід промовців — безсумнівна цінність для аудиторії і для нас як для організаторів».

Про відкриття події Кухарчук написав так: «Розпочався щорічний Новомедіа Форум. Крафтовий захід, бо живий і зібралися свої. А ще — нам 10 років».

А третя публікація була присвячена вічним цінностям та Наталці Фіцич і Сакену Аймурзаєву:

Нагадаємо, бренду Новомедіа Форуму  виповнилося 10 років! Подія пройшла під гаслом «Свободу — слову!»  Як пройшов ювілейний захід, читайте ТУТ.