Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
18
Мар

Журналісти на фронті: спікери Новомедіа Форуму – бійці Збройних Сил України

24 лютого цього року російські війська увійшли на територію України, розпочавши війну, яка загрожує безпеці всіх країн нашої частини світу та загрожує конфліктом у глобальному масштабі. Але не дивлячись на те, що війна продовжує набирати обертів, українські журналісти не тільки залишаються на передовій для інформування населення, а й вступають в лави Збройних сил України та територіальної оборони.

 

Серед медійників, які героїчно захищають Україну є спікери Новомедіа Форуму. Імена учасників щорічних заходів Новомедіа – сучасних героїв нашого часу, будуть висвітлені у цьому матеріалі.

Серед їх числа є відомий український ведучий Дмитро Гнап. Зараз є учасником третьої окремої танкової бригади. Дмитро повідомив, що йому пропонували взяти участь у прес-службі танкової бригади, але він обрав бойову позицію – заступника командира танкової роти по роботі з особовим складом.

«Як офіцер запасу ніколи не вважав себе справжнім військовим. І завжди думав, що кадрові військові згори вниз дивляться на нас – випускників військових кафедр. Але тут, у третій танковій бригаді такого і близько немає. Бойові командири однаково ставляться і до кадрових офіцерів і до резервістів. Для них немає значення, де і яку ти здобув військову освіту. Єдине, що важливо: чи хочеш ти захищати Україну. І чи готовий вчитися воювати. Людей, які прагнуть і першого і другого у нас в бригаді багато. А значить, ми розіб‘ємо російські орди і переможемо», – коментує Дмитро Гнап свою участь в бойових діях.

Також Дмитро щиро вірить у перемогу України і дивується, що у засобах масової інформації опублікували аналітичні дані, згідно яких лише 70% опитаних українців вірять, що Україна переможе росіян. Дмитро пише: «Якби опитані побачили незламних людей з нашої 3 окрема танкова бригада, то вони були б упевнені в нашій перемозі на 110%. Вірте в Збройні Сили України. Ми – та срібна куля, що закінчить життя кремлівського перевертня».

Журналіст та ведучий Михайло Шаманов зараз перебуває на фронті та захищає Київщину у складі 130 батальону териториальної оборони. Михайло коментує, що мусить рятувати Україну від загарбників заради дітей, яких йому дуже хочеться обійняти.

«Мене мотивують мої діти, для яких я і рятую країну. Мотивують люди – українці, які залишились в країні. Хтось волонтерить, хтось воює, хтось працює журналістом. Настрої у військових переможні. Ми сильні і все зможемо. Перемога не буде близькою. Ворог почав окопуватися. Це означає, що війна буде затяжною. Мінімум півроку. А після війни я хочу обійняти дітей. А потім завести собаку і якщо карта ляже, одружитися. Повернусь до улюбленої роботи. Я ж ведучий і журналіст», – коментує Михайло Шаманов спеціально для Новомедіа.

Серед лав захисників є і Артем Шевченко, який працював директором Департаменту комунікацій в Міністерстві внутрішній справ України. Артем зазначає, що через війну росії проти України відбулося єднання нації. І головне зараз – берегти свої життя та один одного, бо попереду у нас велике майбутнє.

На своїй сторінці у Facebook Артем зазначає: «Наша свобода – наше все. Наша гідність – наше все. Наша безжальність до ворога – наше все. Наше презирство до них – наше все. Наша непорушність – наше все. Наше єднання нації – наше все. Наша відвага – наше все. Вони вмиваються і ще вмиються кров‘ю по самі вінця. За наших вбитих, покалічених, за зруновані наші міста, мости, лікарні, за будь-які споруди. І особливо – за сльози рідних і близьких. За нашу історію, ними спотворену. Нещасні, забиті, раби. Тримаємо стрій.  Озброюємося. Заряджаємося. Горіти їм у пеклі, сволотам. Але валимо тварюк розумно, дивимося уважно, щоб не потрапили свої під вогонь. І бережімо життя свої і наших бойових побратимів, рідних, близьких і друзів. Нам ще звільняти Донбас, а потім і Крим».

Асоціація “Новомедіа”