ПРЯМА МОВА СПІКЕРІВ ФОРУМУ

«Колись було три радіостанції, три журнали, три телеканали — умовно кажучі. Потім їх стало дуже багато за короткий проміжок часу. Тому часто гостро не вистачає професіоналів. Щоб це змінювати, є подібні Форуми. На них з’являтимуться якісь самородки, які у інших, більш досвідчених самородків, будуть чомусь вчитися»

Павло Шилько (DJ Паша), Гала Радіо, СЕО

«Мені цікаве живе спілкування, коли люди запитують, і ти розумієш температуру і то, що людей цікавить, і чому їх це цікавить. Питання тут звучать цікаві та професійні»

Наталія Катеринчук, 1+1, ТВі, головний редактор

«Взагалі, подібних заходів, як цей Форум, більше немає. Мені дорого саме те, що тут відбувається. Наша телепрограма називається «Віра. Надія. Любов, кохання». Це дуже шановані християнські чесноти. Ось такий погляд на сьогоднішні медіа, який формується на Форумі, дуже важливий. Дай вам Бог!»

Тетяна Цимбал, UA:ПЕРШИЙ, ведуча

«Тут збираються люди, які горять бажанням змінювати щось, які хочуть щось робити — це дуже вдячна аудиторія. І тому я сюди приходжу, щоб поділитися тим, на що я звернув увагу в професії за останні роки»

Олег Гавриш, «Коммерсант Украина», обозреватель

«Журналістика нічим не відрізняється від іншої сфери діяльності. Ніхто не буде вас сприймати, якщо ви не будете професіоналами. Вчитися потрібно, потрібно постійно вдосконалюватися, потрібно постійно вчитися журналістиці, як будь-якому ремеслу. Мені здається, що журналістика дуже чекає тих людей, які могли б принести туди багато хорошого і позитивного, принести свої цінності на сторінки газет»

Андрій Юхименко, заступник головного редактору "КоммерсантЪ Украина"

«Мені дуже сподобалися очі людей в залі. Допитливі і розумні. Яскраві особистості. Хочеться, щоб якомога більше учасників Форуму пішли шляхом журналістики. Ваш Форум допомагає селекціонувати яскравих, якісних і талановитих професіоналів. Спасибі вам за те, що ви робите»

Анастасія Даугуле, телеведуча (Інтер)

«Я дуже рада, що розвивається Форум, розширюються його межі, стає більшою аудиторія. Хочеться, щоб ще приєднувалися зрілі колеги, щоб ми один одного чули, а не тільки вчили молодих. Здорово, що є захід, на якому можна говорити про свою професію. Думаю, це єдиний захід такого рівня»

Олена Скачко, головний редактор "Единственная"

«Цікаве зібрання, яке допомагає професійну діяльність медіапрацівників робити більш продуктивною, з точки зору просування речей, про які говорять рідше, ніж хотілося б. Форум — це ефективний спосіб діалогу і рішень в сфері медіа. Творці Форуму роблять добру справу — організовують захід, який затребуваний»

Андрій Колодюк, засновник Divan TV

«Свобода комунікації, яку забезпечив Інтернет, містить багато позитиву, але і велику небезпеку одночасно. Пропаганда поганих речей, маніпуляція свідомістю, поширення недостовірної інформації — все це суперечить одній з головних завдань засобів масової інформації — стверджувати цінності, які зберігають сім’ю, державу, суспільство, які тримають людей в якихось. людських рамках.
Все наше життя складається в боротьбі вічних цінностей з грішною природою людини. Тому тему нових медіа та вічних цінностей потрібно обговорювати. І робити це треба дуже уважно»

Іскандер Хісамов, телеведучий UBR

«У кожного з нас свій набір цінностей. Саме вони формують наш порядок денний. Якщо провів ефір: перший, другий, третій і п’ятий в день, а на наступний ранок прокинувся і ні за що не соромно, значить, працюєш у відповідності зі своїми цінностями. Не людина є мірилом добра і зла, тому що існують загальні моральні принципи. Це ті правила, яким ми повинні слідувати, щоб комфортно співіснувати по законам гуртожитку»

Сергій Дорофєєв, телеведучий

«Мої особисті цінності співвідносяться з особистими цінностями будь-якої людини, тому що вони є базовими.
Це те, без чого людина не може жити:
сім’я, добре ставлення, відвертість. Від негативних же речей приходить страждання. Життя справедливе, і
якщо людина живе за тими моральними критеріями, які існують вже 2000 років, то в будь-якому випадку отримає винагороду»

Ірина Ємець, головний редактор Viva

«Сім’я, любов, віра в Бога, бажання творити добро. Навіть сучасні ЗМІ, які орієнтовані на комерційну аудиторію, по можливості, намагаються втілювати в життя ці цінності»

Анна Панова, телеведуча на Інтері

Говорять учасники Форуму

«На Форумі я чітко зрозуміла, що це, мабуть, єдиний подібний майданчик такого формату, де можуть зустрітися журналісти світських і християнських ЗМІ, а також студенти. До того ж — обмін досвідом, знаннями і корисними контактами. На Форумі з’являються нові ідеї, нове бачення і просто натхнення. Це здорово, що в Україні є такий Форум. Адже хто, як не журналісти повинні постійно оновлювати свою базу знань і розширювати коло знайомств? А Форум «Новомедіа» цьому тільки сприяє! »

ЮлІя Забєліна, журналіст

«Це мій перший раз на» Новомедіа»! Супер, клас! Стільки емоцій! Найцікавішою темою для мене була про телерепортаж, його різновиди, stand-up і синхрон в репортажі, закадровий текст. Відкрила для себе багато нового і цікавого, а тепер буду в цьому розвиватися»

Анастасія Глуховська, студент факультету журналістики Бердянського державного педагогічного університету

«Форум дуже сподобався! Я отримала масу позитивних вражень, завела нові знайомства, і звичайно, дізналася багато цікавого та потрібного для себе — як майбутнього журналіста! Особливо сподобалися зустрічі з телевізійними журналістами та семінари з інтернет-журналістики»

Ілона Карпюк, студент факультету журналустики СНУ ім. Лесі Українки, Луцьк

«Форум пройшов на високому рівні. Мої друзі і я ще довго після Форуму ділилися враженнями. Виступи спікерів були дуже інформаційно-місткими, у них є чому повчитися. Отримана інформація виявилася дуже корисною для моєї подальшої роботи. Планую відвідати форум і в наступному році»

Олександр Степаненко, студент факультету журналістики Бердянського державного педагогічного університету

«Новомедіа» — це цілеспрямована, талановита, успішна команда, яка має гідного лідера Руслана Кухарчука. Я б хотіла, в першу чергу, сказати спасибі за такий чудовий захід, який вони організували»

Аліна Кучеренко, студент факультету журналістики Дніпропетровского національного університету ім. О.Гончара

«Я дуже задоволена форумом. Чудова організаційна робота, прекрасний колектив, цікаві гості і учасники, чудові нові знайомства, професійні та талановиті спікери … І так можна продовжувати і продовжувати. Море позитивних емоцій і великий багаж знань — ось що я привезла додому. Хочу в наступному році знову на форум»

Тетяна Сало , студент факультету журналістики Львівського національного університету ім. І.Франка

«Міжнародний Форум» Новомедіа «, без перебільшення, довгоочікувана подія. Склад учасників просто вражаючий. Всі теми були досить добре розкриті. В цьому році, на мій погляд, були більш практичні теми»

Катерина Зібіна, член «Новомедіа», незалежний журналіст, Севастополь

«Щиро була рада потоку про дитячі ЗМІ — Медіаленд, так як бачу величезну важливість цього напрямку. Кожен раз дуже цікаво і корисно на всіх семінарах, які змогла відвідати, жодного разу не хотілося піти із зали»

Марія Курбатова, Журналіст, радиоведуча

«На Міжнародному Форумі« Новомедіа» я вже вдруге. Мені тут дуже подобається. А все тому що, молоді журналісти тут можуть дізнатися багато корисної інформації, познайомитися з цікавими людьми, відомими журналістами і хоч трохи відчути себе справжнім студентом-журналістом в середовищі таких знайомих медіазірок. Вся атмосфера форуму для мене наповнена тільки позитивними емоціями»

Вікторія Лутчак, студент факультету журналістики Бердянського державного педагогічного університету

«Це реальний проф-стрибок! Спікери, нові друзі з проф.сфери — це дуже класно!»

Роман Гураль, видеостудія Spogad, переможець конкурсу видеороликів «Цінуй життя», Тернопіль

«Все дуже сподобалося! Дякую організаторам за чудову нагоду провести ці 3 дні в прекрасному місці серед чудових людей! Залишилося багато вражень від цікавих зустрічей, майстер-класів та корисної інформації про нашу професію. Ще рада, що була волонтером, це хороша можливість послужити і долучитися до команди «Новомедіа». З нетерпінням будемо чекати наступного форуму!»

Ольга Фарафонова, студент журналістського факультету Львівського національного університету ім. І.Франка,

«Дізналася багато нового. Завдяки порадам провідних журналістів країни і експертів, зробила для себе висновки — що варто змінити в собі і що робити, щоб стати хорошим журналістом. Познайомилася з новими, цікавими людьми. Захотіла вступити до «Новомедіа»

Надія Михайлова, студент факультету журналістики СНУ ім. Лесі Українки, Луцьк

«Дуже гарне враження! Дійсно надихнули, дали нові знання і допомогли зорієнтуватися, як рухатися далі»

Ксенія Кузнюк , студент Київського національного університету культури і мистецтв, факультет дизайну і реклами, Київ

«Форум відбувся на досить високому рівні, почерпнув для себе багато корисної інформації. Виступаючі спікери інформацію подавали в цікавій та зрозумілій формі. Сподобалася також розважальна програма»

Сергій Березун, медіа-центр церкви «Завіт Христа», Житомир

«Після Форуму намітив для себе галузі, де можна «стрибнути» в професійному плані. Вразило різноманіття та кількість спікерів — в цьому сила і родзинка форуму»

Микита Шулягін, Організація «Міжнародне партнерство», відеооператор, Київ

«Я не очікувала, що буде настільки все добре. Мені, як студентці, була важлива підтримка, розуміння і настанови — при цьому з християнської точки зору»

Наталія Гривюк, студент, медіа-служіння КЕМО, Київ

«Приємно поринути в атмосферу однодумців. Це спілкування подарувало мені натхнення, яке я привезла для всієї нашої команди»

Натана Бундук, Телеканал «Надія», автор и ведуча дитячих програм, Миколаїв