Геннадій Мохненко

Пастор, журналіст

Геннадій Мохненко

Пастор, журналіст

Биография

Пастор «Церкви добрих змін» (м. Маріуполь). Засновник і керівник найбільшого на території колишнього Радянського Союзу дитячого реабілітаційного центру «Республіка Пілігрим» та мережі реабілітаційних центрів для дорослих. Широко відомий як ініціатор громадської антинаркотичної акції «Обридло» і навколосвітнього велопробігу «Світ без сиріт».

Є автором книг «Стратити не можна помилувати» і «Непедагогічна поема». Веде програми «Два портфеля» і «Інша перспектива». Раніше був головним редактором кількох християнських періодичних видань.

З 2010 року є учасником спільного американо-українського місіонерського проекту в Африці. Про служіння команди Мохненко в Кенії знято документальний фільм «Одного разу в Африці». Про життя і служіння Мохненко знято фільм «Макаренко з Маріуполя» (2011). У 2013 році вийшов документальний фільм «Один за всіх». У 2015 вийшов документальний фільм «Крокодил Геннадій», альтернативна назва «Майже святий» (Almost Holy), режисера Стіва Гувера, де розповідається про служіння Мохненко серед безпритульників Маріуполя. Прем’єра фільму відбулася в 2015 році на міжнародному кінофестивалі «Трайбека» у США та отримала позитивні відгуки кінокритиків. В Україні фільм виходив у обмежений прокат під час українського фестивалю документальних фільмів DocuDays 2016.

 

Все сессии