Оксана Гутцайт

ICTV, ведуча

Оксана Гутцайт

ICTV, ведуча
facebook-icon

Биография

Оксана Гутцайт — українська журналістка, радіо- і телеведуча. Працювала ведучою на каналах «БТБ», «НТН», «Новий канал», «1+1». Працює на ICTV ведучою програми «Факти».

Народилась в Харкові. У 15 років виконала норматив майстра спорту України з художньої гімнастики. Брала участь у багатьох всеукраїнських та міжнародних турнірах. З 1999 року працювала тренером з гімнастики в Харкові. У 24 роки переїхала до Києва. Закінчила інститут журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Свою кар’єру почала на радіо, коли її у 2002 році запросили до Всесвітньої спортивної агенції радіоведучою. У 2004 році перейшла на телебачення спортивним кореспондентом на телеканалі НТН, а вже за три місяці вела спортивні новини на національному каналі. Після того була ведучою і інформаційних програм, і розважальних шоу. У 2004—2005 роках вела програму «Спортрепортер» на «Нововому каналі».

У 2005—2007 роках — ведуча новин «Репортер».

У 2007—2008 роках вела програму «ТВ-Tabloid». Після того, як програму було закрито, повернулася у «Репортер» на Новому каналі.

1 липня 2011-го перейшла на «1+1», де стала ведучою шоу «Одружений за власним бажанням». На початку 2012 року разом з Юрієм Горбуновим вела музичне шоу «Зірки в опері», потім — «Я люблю Україну». Під час Олімпійських ігор в Лондоні була ведучою денної студії «Олімпійських пристрастей» на Першому Національному.

З 1 липня 2013 року працювала ведучою випуску новин на телеканалі «БТБ». З березня 2015 року працює на телеканалі ICTV ведучою «Фактів. Інформаційний випуск». Оксана Гутцайт коментує: «Чесно скажу, в новинах мені цікавіше – тут ти постійно тримаєш руку на пульсі часу, тут від тебе залежить, як люди сприйматимуть ту чи іншу інформацію. Тож новини – це моє!».

У 2020 році  канал ICTV запустив проект «Деловой разговор с Оксаной Гутцайт». Це серія інтерв’ю з українськими бізнесменами, переживших не одну кризу, які розкажуть, як зберегти бізнес під час COVID-19.

 

 

 

 

Все сессии