Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
18
Окт

ОПУБЛІКОВАНА ПОВНА ПРОГРАМА НОВОМЕДІА ФОРУМУ 2019

Стали відомі теми всіх виступів, які звучатимуть на Новомедіа Форумі 2019. Захід відбудеться в Києві 1-2 листопада.

Двадцять топових медіаворкерів готують спеціальні виступи, наповнені практичними ілюстраціями. Детальна програма із зазначенням всіх тем і описом опублікована на сайті Форуму.

Два дні з ранку до вечора в двох паралельних залах будуть проходити яскраві навчальні виступи від професіоналів, а також профільні майстер-класи та тематичні дискусії. В перший день Форуму учасники зможуть задати запитання керівнику телеканалу «НАШ» – Тиграну Мартиросяну.  Особливим гостем 2 листопада буде Ігор Кондратюк – відомий український продюсер і телеведучий.

Відома українська телеведуча Кароліна Ашіон поділиться досвідом переходу від ентертеймента до інфотейменту.

Журналіст та пастор Геннадій Мохненко поділиться про пастирську журналістику в епоху потрясінь.  Вікторія Сєнік – ведуча «Надзвичайних новин» буде говорити про екстремальну журналістку та основні правила поведінки в разі непередбачених обставин.

Тему, що хвилює всіх — «YouTube як інструмент нової журналістики» буде говорити Олександр Довбуш — відеопродюсер компаніі AIR. Актриса та блогер Діана Глостер познайомить учасників із власним кейсом ведення каналу на YouTube.

«Діджитал, що змінює світ» — тема, яку розкриє телевізійний продюсер Тетяна Кухоцька.  Як не потонути в інформаційному потоці та вміло працювати із джерелами розкаже Роман Кравець, журналіст з «Українська правда».

Тетяна Ніколаєнко – співзасновниця  телеграм-каналу The_Newsroom , буде говорити про політичну журналістику та інформаційні війни. Про стан політичних сил в американських ЗМІ буде вести мову Зенон Завада. У свою чергу американські спікери говоритимуть про те, як висвілювати конфліктні теми з користю для всіх.

Як стати інформаційним лідером та методи здобуття ексклюзиву знає Світлана Крюкова — заступник головного редактора інтернет-газети «Страна.ua». Чи допустимі іронія та сарказм в журналістиці і як це зробити якісно розкаже Віктор Трєгубов — екс-керівник сайту «Петро і Мазепа». Гліб Гусєв — головний редактор сайту The Бабель розкаже про помилки, які було зроблено при запуску сайту.

Учасників Новомедіа Форуму чекає лотерея та розіграш призів. А також Novomedia Awards 2019 — урочиста церемонія нагородження журналістів і редакцій. У шоу-програмі візьмуть участь – гурт THE FLOW Coverband, чемпіон світу з ірландських танців Віктор Бідний та циркові артисти.

Раніше були опубліковані всі спікери Новомедіа Форуму 2019 — понад 20 топ-фахівців в галузі телебачення, радіо, інтернет-медіа і друкованих ЗМІ. З пулом спікерів Форуму ознайомитися можна ТУТ

Повна програма головного журналістського події — ТУТ

Новомедіа Форум відбудеться в Києві 1-2 листопада.

Всі деталі та реєстрація — на сайті http://novomediaforum.org