Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
16
Окт

ІНОЗЕМНІ СПІКЕРИ НА НОВОМЕДІА ФОРУМІ: ХТО ВОНИ І ПРО ЩО ГОВОРИТИМУТЬ

Опубліковані імена іноземних спікерів на Новомедіа Форумі. Участь в Новомедіа Форумі — прекрасна можливість дізнатися ще більше цікавого і корисного від топових медіапрацівників з різних країн. Всі деталі та реєстрація — на сайті http://novomediaforum.org

Масштабний медіа-захід – Новомедіа Форум відбудеться у Києві, 1-2 листопада.

Відомий професор журналістики з LCC International University — Майкл Рей Сміт розкриє тему складного інтерв’ю: як разговорити важливу людину, яка не бажає відповідати.

Він вірить у важливість постійного та неперервного навчання для журналістів. Постійно дописує для видань «Балтіморське сонце», журналу «Атланта», «Філадельфії Енквірер», «США сьогодні», «Християнство сьогодні» та інших. На постійній основі співпрацює з Асоціацією журналістської освіти та масової комунікації, а також систематично виступає на подіях Асоціації Євангелічної преси, конференціях письменників.

Здобув три вищі освіти, в тому числі один диплом Університету штату Пенн. За свою професійну кар’єру, багато разів цитувався в New York Times, The Boston Globe, The Chicago Tribune, The Philadelphia Inquirer, USA Today, The Arizona Republic, The Christian Science Monitor, The Louisville Courier-Journal, Editor & Publisher, Christianity Today, Writer’s Digest і багатьох інших періодичних виданнях. Був гостем на  французькому ТВ 24, публікувався на різних інтернет-сайтах, наприклад Ourblook.com. У 2008 році Університет Шипенсбурга удостоїв його нагороди «Видатний випускник року» — найвищої нагороди, яку вручає університет. Того ж року Громадський коледж принца Джорджа у Вашингтоні визнав його одним із 50 найкращих своїх випускників.

У 2012 році авторитетний американський ресурс journalismdegree.org назвав його одним із найкращих 50 викладачів журналістики в країні. У 2015 Сміт отримав нагороду Ноеля Роса Страдера «За взірець дотримання принципу свободи преси з ризиком для особистого чи професійного добробуту». А Кемпбельский університет вибрав Сміта для отримання першої премії за видатні досягнення у викладацькій діяльності, яка присудилася йому Світовим інститутом журналістики за 2011.

Написав вісім книг, дев’ять рецензованих журнальних статей, сім окремих глав для різних книг, таких як «Слова і свідки», та сотні статей для популярної преси. Серед його останніх книг — «Фальшиві новини, правдиві слова та модель точності Чарльза М. Шелдона», «7 днів до того, як оплатять», та «FeatureWriting.Net». Його друковані роботи, зокрема «Список ABC-список ідей» використовуються деякими університетами в якості підручників.

Доктор Майкл Фінч  є завідувач кафедри комунікацій Міжнародного університету LCC у Клайпеді (Литва) та президентом Асоціації комунікацій євразійських дослідників. На Новомедіа Форумі він розкриє тему «Доброзичлива об’єктивність в роботі журнаіста». Під час виступу доктор Фінч говоритиме про те, як висвілювати конфліктні теми з користю для всіх.

До теперішньої посади Фінч був доцентом з питань комунікації та студентським радником зі ЗМІ в університеті Lee в штаті Теннессі. У Lee Фінч реструктурував їхню програму журналістики, перенісши її з традиційної, застарілої в «мультимедійну» програму журналістики, підготувавши студентів до конвергентного соціального/цифрового медіа професійного світу. Багато його випускників вже працюють у місцевих, регіональних та національних новинних організаціях у друкованому, цифровому та широкомовному форматі. Крім того, Фінч консультував їхню студентську газету та щорічник, а також розробив веб-шоу в університеті, спрямоване на студентів.

Він отримав ступінь доктора філософії вУніверситеті Регента, де він захистив дисертацію про опір та ідентичність серед субкультур меншин у Радянському Союзі.

Меган Кларк — керуючий редактор медіавідділу Religion Unplugged з Нью-Йорку. На заході вона висвітлить тему про захоплюючі матеріали на тему віри і церкви.

Майже 5 років вона писала та звітувала з Індії для громадських і міжнародних ЗМІ про такі питання, як рабство, сексуальне насильство, індуїстський націоналізм та релігійна дискримінація. Раніше вона повідомляла про побутові та економічні новини для International Business Times у Нью-Йорку та Dallas Morning News.

Весь пул спікерів опублікован ТУТ
Встигніть зареєструватися, заповнивши форму ТУТ