Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
9
Сен

Новомедіа Форум 2020 у новому форматі: реєстрацію відкрито

6 листопада в Києві відбудеться найголовніша журналістська подія осені — Новомедіа Форум. «Залишились втрьох: ютуб, телеграм, телевізор» — така тема заходу цього року. А слоган незмінний: «Нові медіа — вічні цінності».  9 вересня розпочалася реєстрація учасників на подію.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

В контексті невизначеної ситуації із карантином в Україні, оргкомітет ухвалив рішення провести Новомедіа Форум 2020 у спеціальному форматі. Лише один день і лише 10 спікерів. А тому протягом одного дня на вас чекають найкрутіші спікери із найактуальнішими темами.

Новомедіа Форум здобув бездоганну репутацію освітнього інтенсиву з максимальною кількістю практичних знань з журналістського ремесла. Топові українські журналістів і медіа-менеджери виступатимуть з головної сцени Форуму. Соціальні медіа та телебачення, секрети Telegramm та YouTube, спецпроекти – про це та інше йтиметься на Форумі. Спікери поділяться власним досвідом проб і здобутків в професії, розкажуть історії з власного життя і на прикладах презентують нові інструменти медіауспіху.

Захід буде присвячений тому, що в інформаціонному просторі співіснують та борються за лідерство три суперплатформи: YouTube, телебачення, Telegramm. Саме тому оновлений дизайн заходу виконаний  у геройському стилі MARVELL. Тож хто з них стане переможцем? Дізнаєтесь під час Новомедіа Форуму 2020.

Для участі у Новомедіа Форумі 2020 необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ. Найкращі умови — до 1  жовтня. Всі деталі та реєстрація — на офіційному сайті: www.novomediaforum.org

Новомедіа Форум проходить у Києві щороку з 2011 року. Спікерами минулих років були Сєва Новгородцев, Матвій Ганапольський, Орест Сохар, Вадим Карп’як, Дмитро Литвиненко, Ірина Заславець, Олексій Арестович і багато інших.

Цьогоріч захід відбудеться в комплексі Inveria space. Очікується, що на подію збереться понад 100 представників різних медіанапрямків: як діючих журналістів, так і студентів медіафакультетів. Незабутня атмосфера та формат нетворкінгу на заході сприяє професійним знайомствам, встановленню тісної співпраці й навіть працевлаштуванню молодих фахівців.

Організатором заходу є Асоціація журналістів «Новомедіа».