Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
21
Сен

ЧИМ ОСОБЛИВИЙ НОВОМЕДІА ФОРУМ 2020? ВЖЕ НЕЗАБАРОМ!

Наближається Новомедіа Форум 2020! Поспішайте зарезервувати своє місце на головній журналістській події осені за найвигіднішими умовами у вересні!

Захід відбудеться 6 листопада у Києві. «Залишились втрьох: ютуб, телеграм, телевізор»тема події цього року. Всі деталі та реєстрація — на офіційному сайті www.novomediaforum.org

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

На подію збереться близько 100 учасників з різних медіагалузей: як чинних журналістів, так і студентів медіафакультетів з усієї України. Цілий день з ранку до вечора відбуватимуться яскраві навчальні виступи від професіоналів, а також профільні майстер-класи та тематичні дискусії.

Всього — 10 спікерів візьмуть участь у програмі. Всі вони безсумнівні лідери галузі і визнані авторитети у професії. Зокрема, Василь Голованов, канал «Україна 24», телеведучий; Оксана Гутцайт, ICTV, телеведуча; Тетяна Даниленко, телеведуча, власниця YouTube-каналу «ДАНИЛЕНКО»; Максим Узол та Ольга Манько, «Новий канал», телеведучі та тревел-блогери; Анастасія Тугай, SMM-редактор LIGA.net; Андрій Павловський журналіст, телеведучій каналу NewsOne, блогер та інші.

Йтиметься про телевізійну журналістику, створення і розвиток каналу на YouTube, масову комунікація через Telegram, журналістські розслідування та медіа-бізнес. Всього близько десяти найрізноманітніших тем.

Новомедіа Форум — це максимальна концентрація людей і нових знань з галузі медіа та масової комунікації. Поспішайте зареєструватися до кінця вересня на найкращих умовах. Всі деталі та реєстрація — на офіційному сайті www.novomediaforum.org

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Новомедіа Форум проходить у Києві щороку з 2011 року. Організатором заходу є Асоціація журналістів «Новомедіа».