Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
6
Окт

ЗАЛИШИЛОСЯ 30 ДНІВ ДО НОВОМЕДІА ФОРУМУ 2020!

До початку головної журналістської події осені залишилося 30 днів! Поспішайте зарезервувати своє місце.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Десятий ювілейний Новомедіа Форум відбудеться 6 листопада у Києві. «Залишились втрьох: ютуб, телеграм, телевізор» — тема події цього року. Лише 1 день, 10 топ-спікерів і всього 100 місць.

На подію зберуться учасники з різних медіагалузей: як чинних журналістів, так і студентів медіафакультетів з усієї України. Цілий день з самого ранку до вечора відбуватимуться яскраві навчальні виступи від професіоналів, а також профільні майстер-класи та тематичні дискусії.

Всього — 10 спікерів візьмуть участь у програмі. Всі вони безсумнівні лідери галузі і визнані авторитети у професії. Зокрема, Василь Голованов, канал «Україна 24», телеведучий; Оксана Гутцайт, ICTV, телеведуча; Тетяна Даниленко, телеведуча, власниця YouTube-каналу «ДАНИЛЕНКО»; Ірина Мілютіна, радник Генерального директора Медіа Групи Україна; Максим Узол та Ольга Манько, «Новий канал», телеведучі та тревел-блогери; Анастасія Тугай, SMM-редактор LIGA.net; Андрій Павловський журналіст, телеведучій каналу NewsOne, блогер та інші.

Йтиметься про телевізійну журналістику, створення і розвиток каналу на YouTube, масову комунікація через Telegram, журналістські розслідування та медіа-бізнес. Всього близько десяти найрізноманітніших тем.

Новомедіа Форум — це максимальна концентрація людей і нових знань з галузі медіа та масової комунікації. Не зволікайте! Всі деталі та реєстрація — на офіційному сайті www.novomediaforum.org

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Новомедіа Форум проходить у Києві щороку з 2011 року. Організатором заходу є Асоціація журналістів «Новомедіа».