Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
19
Окт

ОПУБЛІКОВАНІ ВСІ СПІКЕРИ НОВОМЕДІА ФОРУМУ 2020

Відомі імена ключових преставників медіасфери України, які стануть спікерами Новомедіа Форуму 2020. Учасники головної журналістської події в Києві матимуть можливість почути ексклюзивні рекомендації від знакових персон в ЗМІ: ведучих, редакторів, журналістів-політиків і ТОП-блогерів. Весь пул спікерів опублікован ТУТ

Новомедіа Форум відбудеться в Києві 6 листопада. Всі деталі та РЕЄСТРАЦІЯ — на сайті http://novomediaforum.org

На сайті вже опубліковані імена 9 спікерів. Підготовлено актуальні теми на будь-який професійний і інформаційний запит. Участь в Новомедіа Форумі — прекрасна можливість дізнатися ще більше цікавого і корисного від топових медіапрацівників з України.

Відомий журналіст та телеведучій на каналі «Україна 24» Василь Голованов розповість про головні особливості політичного прайму на інформаційних телеканалах, а також про специфіку роботи у прямому ефірі. Телеведучий поділиться секретами підготовки до програм у прайм-тайм.

Телеведуча Оксана Гутцайт (ICTV) розкаже про правила життя у кадрі. Журналістка надасть поради як варто виглядати на екрані: зміст, поведінка, естетика, а також розкаже, що робити, щоб запам’ятатися.

Про політичну журналістику говоритиме Тетяна Даниленко — власниця YouTube-каналу «ДАНИЛЕНКО». Також Тетяна відповість на питання: чому відомі ведучі переходять в YouTube та чим він відрізняється від старого ТВ.

Як стати інформаційним лідером у світі блогів та ботів знає Анастасія Тугай — SMM-редактор LIGA.net. Анастасія розкриє тему про правила виживання Telegram-каналу, а також про якісне наповнення інформаційного контенту. Під час доповіді спікер надасть головні інструменти для збільшення підписників.

Телеведучі «Нового каналу», які запустили свій тревел-блог — Максим Узол та Ольга Манько виступатимуть із темою «ТБ VS ЮТУБ». У своєму спічі ведучі проаналізують переваги і недоліки двох платформ.

Про успішний Telegram-канал та про те, як стати конкурентноспроможним новинним каналом в епоху блогов та вайнів розкаже Андрій Павловський — власник Telegram-каналу «Pavlovsky News». Спікер розкриє тему про новаторську стрічка новин, а також проінформує про шляхи збільшення хостів та підписників.

Радник Генерального директора Медіа Група Україна Ірина Мілютіна доповідатиме про сучасні медіа тренди. Ірина розповість про актуальні майданчики для комунікацій, а також про основні тенденції у подачі інформаційного контенту.

Масштабний медіа-захід – Новомедіа Форум відбудеться у Києві, 6 листопада. Це щорічна подія, яка проходить з 2011 року.

В рамках Новомедіа Форуму відбудеться урочиста церемонія нагородження Novomedia Awards.

Весь пул спікерів опублікован ТУТ
Встигни ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ!