Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
22
Окт

ОПУБЛІКОВАНА ПОВНА ПРОГРАМА НОВОМЕДІА ФОРУМУ 2020

Стали відомі теми всіх виступів, які звучатимуть на Новомедіа Форумі 2020. Захід відбудеться у Києві 6 листопада.

Десять топових медіаворкерів готують спеціальні виступи, наповнені практичними ілюстраціями. Детальна ПРОГРАМА із зазначенням всіх тем і описом опублікована на сайті Форуму: https://novomediaforum.org/schedule/

В день заходу із самого ранку будуть проходити яскраві навчальні виступи від професіоналів, а також профільні майстер-класи та тематичні дискусії.

Під час Форуму учасники зможуть почути доповідь та задати питання раднику Генерального директора Медіа Група Україна Ірині Мілютіній. Її виступ на тему «Сучасні медіа тренди» відбудеться о 10 годині. Спікер доповідатиме про головні тренди в сучасному інформаційному просторі. Ірина розповість про актуальні майданчики для комунікацій. В тому числі надасть кейси про основні тенденції у подачі інформаційного контенту.

Відомий журналіст та телеведучій на каналі «Україна 24» Василь Голованов виступатиме у телевізійній панелі із темою: «Політичний прайм на інформаційних каналах». Виступ заплановано об 11:45. Доповідач розповість про головні особливості політичного прайму на інформаційних телеканалах, а також про специфіку роботи у прямому ефірі. Учасники заходу зможуть почути від Василя Голованова секрети підготовки до програм у прайм-тайм.

У телевізійній панелі наступним спікером буде Оксана Гутцайт —  телеведуча на каналі ICTV. Вона розкриє тему: «Правила життя у кадрі». Відома журналістка надасть поради як варто виглядати, щоб бути зіркою на екрані. Оксана Гутцайт детально розкаже, як подавати інформацію на камеру, щоб запам’ятатися. А також спікер під час доповіді приділить увагу змісту інформації, стратегії поведінки та естетичному компоненту.

Тетяна Даниленко — власниця YouTube-каналу «ДАНИЛЕНКО». Темою спікера буде: «YouTube — новий телевізор». Тетяна розкриє питання, яке турбує усіх: чому відомі ведучі переходять в YouTube? А також поділиться власними спостереженнями про те, чим ютуб відрізняється від старого ТВ. Телевідуча виступатиме на головній сцені Новомедіа Форуму о 14 годині.

У сесії про YouTube наступними спікерами буде подружжя Максим Узол і Ольга Манько. Максим та Оля — телеведучі «Нового каналу», співавтори кількох проектів каналу.  Вони запустили свій тревел-блог в ютубі під назвою «Узол і Манько». Ведучі виступатимуть із темою «ТБ VS ЮТУБ». У своєму спічі вони проаналізують переваги і недоліки двох платформ.

Про успішний Telegram-канал та про те, як стати конкурентноспроможним новинним каналом в епоху блогов та вайнів розкаже Андрій Павловський — власник Telegram-каналу «Pavlovsky News». Його тема — «Успішний Telegramm-канал» пролунає о 15:45. Спікер розкриє тему про новаторську стрічку новин. А також проінформує учасників Форуму про головні інструменти збільшення хостів та підписників.

Telegram-тему продовжить Анастасія Тугай — SMM-редактор порталу LIGA.net. Анастасія розкриє тему про правила виживання Telegram-каналу. Спікер надасть практичні кейси про шляхи якісного наповнення інформаційного контенту. Під час доповіді Анастасія також проінформує про законні способи збільшення підписників.

Учасників Новомедіа Форуму чекає Novomedia Awards 2020 — урочиста церемонія нагородження журналістів і редакцій.

Раніше були опубліковані всі СПІКЕРИ Новомедіа Форуму 2020 — 10 топ-фахівців в галузі телебачення, Telegramm та YouTube.

Повна програма головного журналістського події — ТУТ

Новомедіа Форум відбудеться в Києві 6 листопада.

Всі деталі та реєстрація — на офіційному сайті Форуму http://novomediaforum.org