Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
3
Ноя

ВИЙШЛИ З ДРУКУ БРОШУРИ НОВОМЕДІА ФОРУМУ 2020

Офіційне видання Новомедіа Форуму надруковано накладом понад сто екземплярів. Брошура містить основну інформацію про захід, а також детальну програму Форуму.

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ

Обкладинка дублює офіційну афішу заходу, яка містить назву теми Форуму «Залишитись втрьох», а також дату, місце його проведення та контакти. На першому розвороті розміщена програма Новомедіа Форуму, яка містить всю детальну інформацію про час проведення сесій, а також назву тем, їх опис, імена спікерів.

Відгуки про минулорічний Форум розмістилися на наступній сторінці. Своїми враженнями про те, як пройшов Форум 2019, поділилися публічні особи і відомі журналісти: Гліб Гусєв, «Бабель», головний редактор; Роман Кравець, «Українська правда», журналіст; Вікторія Сеник, ICTV, «Надзвичайні новини», ведуча; Діана Глостер, fashion & lifestyle блогер; Зенон Завада, Ukraine daily, редактор; Тетяна Кухоцька, телевізійний продюсер і журналіст. Також ця сторінка містить заклик підписатися на канали Новомедіа Форуму та QR-коди із посиланнями на відповідні офіційні пабліки.

Окрема сторінка примірника — стаття Руслана Кухарчука, голови організаційного комітету Форуму, в якій розкрито основний месседж події — про зміни у світі медіа та про те, як співіснують головні соціальні мережі: телебачення, телеграм і ютуб. Детальніше про програму Форуму можна почитати ТУТ

У події візьмуть участь в якості спікерів 10 ключових медіа-персон України в галузі телебачення, інтернет-видань та соціальних медіа.

Новомедіа Форум в цьому році відбудеться 6 листопада в Inveria space за адресою: Київ, вулиця Володимирська, 49А (станція метро «Золоті ворота»).

Дізнатися всі деталі і зареєструватися можна за посиланням: http://novomediaforum.org/register