Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
4
Ноя

У КИЄВІ ПРОЙДЕ ЦЕРЕМОНІЯ NOVOMEDIA AWARDS. ХТО СТАВ ЛАУРЕАТОМ ЦЬОГО РОКУ?

У п’ятницю, 6 листопада у Києві в рамках Новомедіа Форуму пройде щорічна церемонія нагородження журналістів та редакцій за компетентне висвітлення християнських і сімейних цінностей. Асоціація “Новомедіа” ретельно вивчила кожну заявку та відібрала 8 кращих та найбільш яскравих номінантів на отримання нагороди Novomedia Awards. Гостей вечора чекатиме яскрава шоу-програма та святкова атмосфера. Вхід на церемонію вільний.

Захід пройде за адресою – вулиця Володимирська, 49 А і триватиме з 18:00 до 20:00. Ведучою події стане телеведуча, журналіст, редактор каналу – Олександра Сілік. А режисером церемонії виступить Вікторія Бідна.

На святі гостей радуватимуть вокалом Діна Шелпук, а незабутню гру на сакфосоні подарує Андрій Чмут. Родзинкою вечора стане участь лауреатів національних та міжнародних конкурсів пластично-візуальний театр QUARTET DEKRU.

До церемонії Асоціація “Новомедіа” не розголошує імена переможців конкурсу, проте зазначає, що цьогорічна підбірка лауреатів вийшла по-особливому цікава. А тому організатори запрошують журналістів, працівників медіасфери, блогерів, студентів та усіх зацікавлених відвідати церемонію Novomedia Awards, аби на власні очі переконатися у справедливості відбору.

Нагадаємо, Novomedia Awards – щорічний захід нагородження журналістів та редакцій. У 2020 році проходитиме дев’ятий раз. Детальніше про церемонію тут: www.novomedia.ua/awards