Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
5
Ноя

ОПУБЛІКОВАНА ПОВНА ПРОГРАМА НОВОМЕДІА ФОРУМУ 2021

Стали відомі теми всіх виступів, які звучатимуть на Новомедіа Форумі 2021. Захід відбудеться під  гаслом «Свободу – слову!» у Києві 11-12 листопада.

Шістнадцять топових медіаворкерів готують спеціальні виступи, наповнені практичними ілюстраціями. Детальна ПРОГРАМА із зазначенням всіх тем і описом опублікована на сайті Форуму: https://novomediaforum.org/schedule/

В перший день заходу, 11 листопада, із самого ранку будуть проходити яскраві навчальні виступи від професіоналів, а також профільні майстер-класи та тематичні дискусії.

Під час Форуму учасники зможуть почути доповідь та задати питання відомому журналісту та телеведучому на каналі «ICTV» Костянтину Стогнію. Спікер розповість про специфіку роботи у прямому ефірі, а також поділиться інформацією про якісну взаємодію людини і медіа.

Телеведуча Оксана Гутцайт (ICTV) розкаже про роботу ведучого на телебаченні та в YouTube. Оксана відповість на питання: чому відомі ведучі переходять в YouTube та чим він відрізняється від ТВ. У своєму спічі ведуча проаналізує переваги і недоліки двох платформ.

Телеведуча Валерія Сергєєва розкаже про правила життя у кадрі. Валерія надасть поради як варто виглядати на екрані: зміст, поведінка, естетика, а також розкаже, що робити, щоб запам’ятатися.

Фотокореспонденти Макс Левін та Ян Доброносов розкажуть про драматургію документального фото, а також про правила проведення фотозйомки у парламенті та на вулиці.

Про успіх в соціальних медіа та про те, як здобути успіх в епоху блогів та вайнів розкаже Тетяна Урюпова — керівниця AIR brands. Спікер розкриє тему про інструменти росту аудиторії та про те, як розвиваються блогери та про правила їх монетизації. CEO «beTrue Media» Микола Рогинець доповідатиме про основні глобальні тренди digital media. Спікер розповість про актуальні майданчики для комунікацій, а також про основні інструменти якісної подачі інформаційного контенту.

Другий день Новомедіа Форуму, 12 листопада, розпочнеться яскравим виступом на тему: «Цензура чи захист суспільства: як змінились кордони свободи слова». Учасники матимуть змогу задати питання ведучій телеканалу «НАШ» Ользі Веремій. Як стати інформаційним лідером та як здобути довіру серед користувачів знає Олександр Човган — президент медіа-корпорації RIA. Олександр розкриє тему про правила якісного наповнення  контенту та надання інформації, якій можна довіряти.

Про ненудну культурну журналістику говоритиме Наталка Фіцич. Спікер розкриє тематику про майстерність телевізійного журналіста, а також відповість на гаряче питання: чому на телебаченні нема культури? Журналіст Сакен Аймурзаєв доповідатиме про те, як змінилася жуналістика у формах та змісті. Спікер відповість на питання: як робити матеріал на непопулярні теми, а також говоритиме про важливість спеціалізації журналістів.

Кореспондент каналу «Україна» Олексій Погорєлов готує доповідь на тему: «Цінності в світських медіа». Спікер розповість про важливість транслювання цінностей на центральних каналах. Філософ Сергій Чаплигін виступатиме із темою: «Соціальна журналістика в контексті формування суспільних цінностей».

Відома українська телеведуча Олена Цинтила також візьме участь у Новомедіа Форумі і подискутує з учасниками про НЕнові тренди і чому сьогодні фактів і документів уже замало

Масштабний медіа-захід – Новомедіа Форум відбудеться у Києві, 11-12 листопада. Це щорічна подія, яка проходить з 2011 року.

В рамках Новомедіа Форуму відбудеться Novomedia Awards 2021 — урочиста церемонія нагородження журналістів і редакцій. ВХІД ВІЛЬНИЙ ДЛЯ ВСІХ!

Раніше були опубліковані всі СПІКЕРИ Новомедіа Форуму 2021.

Повна ПРОГРАМА головного журналістського події — ТУТ

Новомедіа Форум відбудеться у Києві 11-12 листопада.

Всі деталі та реєстрація — на офіційному сайті Форуму http://novomediaforum.org