Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
18
Окт

ОПУБЛІКОВАНІ ВСІ СПІКЕРИ НОВОМЕДІА ФОРУМУ 2021

Відомі імена ключових преставників медіасфери України, які стануть спікерами Новомедіа Форуму 2021. Учасники головної журналістської події в Києві матимуть можливість почути ексклюзивні рекомендації від знакових персон в ЗМІ: ведучих, редакторів, журналістів. Весь пул спікерів опублікован ТУТ

Новомедіа Форум відбудеться в Києві 11-12 листопада. Всі деталі та РЕЄСТРАЦІЯ — на сайті http://novomediaforum.org

На сайті вже опубліковані імена 15 спікерів. Підготовлено актуальні теми на будь-який професійний і інформаційний запит. Участь в Новомедіа Форумі — прекрасна можливість дізнатися ще більше цікавого і корисного від топових медіапрацівників з України.

 

 

Відомий журналіст та телеведучій на каналі «ICTV» Костянтин Стогній розповість про специфіку роботи у прямому ефірі. Також телеведучий поділиться інформацією про якісну взаємодію людини і медіа.

Телеведуча Оксана Гутцайт (ICTV) розкаже про роботу ведучого на телебаченні та в YouTube. Оксана відповість на питання: чому відомі ведучі переходять в YouTube та чим він відрізняється від ТВ. У своєму спічі ведуча проаналізує переваги і недоліки двох платформ.

Як стати інформаційним лідером та мати довіру у користувачів знає Олександр Човган — президент медіа-корпорації RIA. Олександр розкриє тему про правила якісного наповнення  контенту та надання інформації, якій можна довіряти.

Телеведуча Валерія Сергєєва розкаже про правила життя у кадрі. Журналістка надасть поради як варто виглядати на екрані: зміст, поведінка, естетика, а також розкаже, що робити, щоб запам’ятатися.

Фотокореспонденти Макс Левін та Ян Доброносов розкажуть про драматургію документального фото, а також про правила проведення фотозйомки у парламенті та на вулиці.

Про успіх в соціальних медіа та про те, як стати конкурентноспроможним YouTube-каналом в епоху блогов та вайнів розкаже Тетяна Урюпова — керівниця AIR brands. Спікер розкриє тему про інструменти росту аудиторії та про те, як розвиваються блогери та про правила їх монетизації.

CEO «beTrue Media» Микола Рогинець доповідатиме про основні глобальні тренди digital media. Спікер розповість про актуальні майданчики для комунікацій, а також про основні інструменти якісної подачі інформаційного контенту.

Кореспондент каналу «Україна» Олексій Погорєлов готує доповідь на тему: «Цінності в світських медіа». Спікер розповість про важливість транслювання цінностей на центральних каналах.

«Цензура чи захист суспільства: як змінились кордони свободи слова» розкаже ведуча телеканалу «НАШ» Ольга Веремій.

Про ненудну культурну журналістику говоритиме Наталка Фіцич. Спікер розкриє тематику про майстерність телевізійного журналіста, а також відповість на гаряче питання: чому на телебаченні нема культури?

Журналіст Сакен Аймурзаєв доповідатиме про те, як змінилася жуналістика у формах та змісті. Спікер відповість на питання: як робити матеріал на непопулярні теми, а також говоритиме про важливість спеціалізації журналістів.

Філософ Сергій Чаплигін виступатиме із темою: «Соціальна журналістика в контексті формування суспільних цінностей».

Відома українська телеведуча Олена Цинтила також візьме участь у Новомедіа Форумі і подискутує з учасниками про НЕнові тренди і чому сьогодні фактів і документів уже замало.

Масштабний медіа-захід – Новомедіа Форум відбудеться у Києві, 11-12 листопада. Це щорічна подія, яка проходить з 2011 року.

В рамках Новомедіа Форуму відбудеться урочиста церемонія нагородження Novomedia Awards.

Весь пул спікерів опублікован ТУТ
Встигни ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ!