Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
13
Сен

Новомедіа Форум 2021 «Свободу – слову»: реєстрацію розпочато

Головна медіаподія цієї осені – Новомедіа Форум пройде 11 та 12 листопада у центрі столиці. Уже розпочата реєстрація і до кінця цього місяця можна придбати квитки за акційною ціною. Традиційно, учасникам Асоціації «Новомедіа» та студентам – знижка. Гасло заходу: «Свободу – слову!» Про що говоритимуть на Форумі, читайте нижче.

Важливим акцентом цього року буде  заклик зберегти за словом свободу. Йдеться і про традиційні, і про соціальні медіа. Практика ідеологічного цензурування стала занадто широко застосованою, і вона підриває основу суспільства, у якому має плекатися принцип вільного висловлювання. Спікери розкажуть як зберегти, а то й відновити цю свободу слова, а також поділяться досвідом цензурування у своїх ЗМІ.

Перший Новомедіа Форум пройшов у 2011, то ж бренд святкує ювілей — десять років від заснування. Щороку на події зустрічаються фахівці телебачення, радіомовлення, газетно-журнального сектору, веб-проектів і нових медіа. Відмінною характеристикою Форуму є висока концентрація професіоналів в якості спікерів і експертів. Ключові персони з усіх типів медіа та онлайну збираються в один час в одному місці. Новомедіа Форум 2021 представить аудиторії 15 топових спікерів.

Формат події передбачає спілкування аудиторії із спікерами, де кожен охочий може поставити запитання, познайомитися із колегами, отримати цінні контакти. А тому Новомедіа Форум такий популярний як серед студентів медіафакультетів, так і серед професійних журналістів та блогерів.

Вартість реєстрації на Форум на два дні до 11 жовтня становить 395 грн на загальних умовах. Студентам та учасникам Асоціації «Новомедіа» — знижка, відповідно вартість 295 грн. Це найнижча ціна для найбільш активних учасників. З 11 жовтня вартість зросте на 100 грн на кожен квиток.

Зареєструватися на Новомедіа Форум 2021 можна ТУТ.