Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
21
Дек

Новомедіа Форум 2020: огляд соцмереж

Десятий рік поспіль проходить у Києві Новомедіа Форум. Про цю подію інформація живе не лише на офіційних сайтах організаторів, але яскраві дописи заполоняють соцмережі все більше і більше. Відшукати дописи спікерів та учасників Форуму не складно, адже вони стають дуже популярними через велику кількість лайків, коментарів та репостів. Пропонуємо до уваги наш огляд соцмереж про Новомедіа Форум 2020. 

Ірина Мілютина, спікер Форуму, говорила на події про сучасні медіатренди. Ірина настільки якісно та професійно підготувала свій виступ, що деяким тезами вирішила поділитися і з аудиторією у Фейсбук:

Модератор Даниїл Вереїтин опублікував світлину із Василем Головановим та зазначив, що працювати з таким спікером в рамках Форуму було легко, весело та цікаво:

Інсайтом, отриманим на Новомедіа Форумі, поділився Максим Щербаков, журналіст та член оргкомітету:

Окрім інформаційних публікацій, соймережі бачили і пости вдячності за організацію та проведення події, адаптованої до карантинних обмежень.

Зокрема, копірайтер та маркетолог, учасник Новомедіа Форуму Володимир Багненко зазначає, що стабільність — це хороший показник. І те, що подія проходить уже 10 років незважаючи ні на що, говорить про чітку структуру організації.

Радійник, журналіст та учасник Форуму Ігор Середа написав у Фейсбуці так: «Руслан Кухарчук, дякую, що ость уже скільки років не даєш розслабитися нашим ЗМІ і нагадуєш їм про вічні цінності».

Телекомпанія «Небеса ТВ7», яка стала партнером Новомедіа Форуму, так відгукується про захід: «Дякуємо за те, що стоїте на сторожі вічних цінностей і створюєте умови для професійного зростання представників християнських ЗМІ, дозволяєте відстежувати сучасні тенденції в медіасфері і ділитеся цінним досвідом і ресурсами».

І, звичайно, публікація про подію красується і на сторінці голови оргкомітету Новомедіа Форуму — Руслана Кухарчука. Там він підкреслює те, в яких умовах проходив захід — маски та антисептики були невід’ємними складовими:

Нагадаємо, Новомедіа Форум цього року пройшов у новому форматі і зібрав ключових медіаперсон та журналістів. Прочитати репортаж із події можна ТУТ.