Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
25
Окт

ВИЙШЛИ З ДРУКУ БРОШУРИ НОВОМЕДІА ФОРУМУ 2019

Офіційне видання Новомедіа Форуму надруковано накладом в одну тисячу екземплярів. Брошура містить основну інформацію про захід, а також детальну програму Форуму.

Завантажити програму в форматі PDF

Обкладинка дублю офіційну афішу заходу, яка містить тему «Непотрібні журналісти», дату, місце його проведення та контакти. На першому розвороті розміщена стаття Руслана Кухарчука, голови організаційного комітету Форуму, в якій розкрито основний месседж події — про те, як відновити і збрігти репутацію журналістської професії. Відгуки про минулорічний Форум розмістилися на наступній сторінці. Своїми враженнями про те, як пройшов Форум 2018, поділилися публічні особи і відомі журналісти: Ольга Фреймут (Новий канал, ведуча), Сергій Томіленко (голова національної спілки жураністів України), Юрій Бутусов (Цензор.НЕТ, головний редактор), Віталій Голубєв (газета ОГО, головний редактор), Володимир Полуєв (112 Україна, ведучий).

Окрема сторінка примірника містить всю детальну інформацію про час і дату проведення сесій, а також назву тем, їх опис, імена і посади спікерів — все це на іншій сорінці примірника. Детальніше про програму Форуму можна почитати ТУТ

Усередині примірника вказані корисні контакти, довідкова інформація, а також партнери, за підтримки яких проходить захід.

У події візьмуть участь в якості спікерів 20 ключових медіа-персон України в галузі телебачення, радіомовлення, інтернет-видань та соціальних медіа.

Новомедіа Форум в цьому році пройде 1-2 листопада в комплексі Nivki-Hall за адресою: Київ, проспект Перемоги, 84 (станція метро «Нивки»). Дізнатися всі деталі і зареєструватися можна за посиланням: http://novomediaforum.org/register