Журналісти vs блогери: хто кого?
Чим відрізняються блогер та журналіст? Відповідь на це питання організатори “Новомедіа Форуму – 2015” планували отримати аристократичним способом. Дуель.
На жаль, через стан здоров’я одного із спікерів очікувана дуель не відбулася. Але від цього сесія не втратила актуальності та привабливості. Адже з учасниками форуму своїм досвідом написання репортажів на політичні теми поділилася Світлана Крюкова (“Українська правда”).
“У нас в країні політичних журналістів мало. Дуже мало. Журналісти перестали проникати в штаби політичних партій, налагоджувати безпосередній контакт з героєм. Тому більшість опублікованого матеріалу не відображає ситуації, яка насправді відбувається в політиці”, – вважає Світлана.
Вона розповіла, як, збираючи матеріал для репортажу, три місяці провела в машині кандидата в народні депутати Геннадія Корбана. Поділилися враженнями від роботи з “людьми із паркінгу в паркінг”. Дала настанови для початківців, як працювати з олігархами.
Наприкінці сесії Світлана відповіла й на запитання за темою сесії, зокрема про своє ставлення до блогерства та чи потрібен професійному журналісту персональний блог:
“Сторінка у соціальних мережах – це також блог. Більшість з вас читає стрічку соціальної мережі, лайкає, робить перепости. А моє завдання – наповнити цю стрічку, щоб у вас з’явилася можливість робити ту справу, яка так вам подобається. Коментувати, лайкати, перепощувати”.
Прес-служба Новомедіа Форуму