Новости и блоги

Будьте в курсе последних событий
26
Сен

Чим особливий Новомедіа Форум 2019? Вже незабаром!

Наближається Новомедіа Форум 2019! Поспішайте зарезервувати своє місце на головній журналістській події осені. Захід відбудеться 1-2 листопада у Києві. «Непотрібні журналісти» — тема події цього року. А гасло незмінне: «Нові медіа — вічні цінності».

Всі деталі та реєстрація — на офіційному сайті www.novomediaforum.org

На подію збереться близько 400 учасників з різних медіагалузей: як чинних журналістів, так і студентів медіафакультетів з усієї України. Два дня з ранку до вечора в двох паралельних залах відбуватимуться яскраві навчальні виступи від професіоналів, а також профільні майстер-класи та тематичні дискусії.

Всього — понад 20 спікерів візьмуть участь у програмі. Всі вони безсумнівні лідери галузі і визнані авторитети у професії. Зокрема, Ігор Кондратюк, телеведучий, продюсер; Тигран Мартиросян, керівник телеканалу НАШ; Кароліна Ашіон, ведуча каналу «Прямий»; Роман Кравець, журналіст «Української правди»; Денис Бігус, автор і ведучий проекту «Наші гроші»; Костянтин Стогній, ведучий на ICTV; Майкл Фінч, професор журналістики з США, та багато інших.

Йтиметься про телевізійну журналістику, роботу у прямому ефірі радіо, створення і розвиток каналу на YouTube, масову комунікація через Telegram, традиції американських медіа, журналістські розслідування, медіа-бізнес… Всього близько тридцяти найрізноманітніших тем.

Новомедіа Форум — це максимальна концентрація людей і нових знань з галузі медіа та масової комунікації. Поспішайте зареєструватися до кінця вересня на найкращих умовах. Всі деталі та реєстрація — на офіційному сайті www.novomediaforum.org

Для студентів і аспірантів — дисконт 50% за промокодом novomediastudent
Новомедіа Форум проходить у Києві щороку з 2011 року. Організатором заходу є Асоціація журналістів «Новомедіа».